Aktualności

W meczu z Lechią z pewnością nie wystąpią kontuzjowani Benyamina, Drygas i Malec. W jakim zestawieniu Pogoń może zagrać w Gdańsku?


- Generalnie sytuacja w zespole jest komfortowa – wracają Buksa i Bartkowski, Rico Nunes bierze udział w zajęciach i jest gotowy do gry, ale nie wiem, czy rotacja na lewej obronie jest konieczna, bo Hubert Matynia bardzo dobrze się spisywał ostatnio. Poza drużyną jest teraz Soufian Benyamina, który ma uraz mięśniowy w okolicach biodra - mówił w piątek o personaliach Dietmar Brehmer.

Do kadry meczowej wracają pauzujący ostatnio za kartki Adam Buksa i Jakub Bartkowski. Ten pierwszy wydaje się być pewniakiem do gry. Drugi rywalizuje z Davidem Stecem.

- O składzie za wcześnie by mówić, mamy jeszcze dwa treningi, ale Buksa i Bartkowski to gracze podstawowe. Adam to nasz wybór numer jeden w ataku, a Kuba fajnie walczy o skład z Davidem Stecem. Zobaczymy, na kogo się zdecydujemy. Adam Frączczak też pokazał swoje atuty - tłumaczył Brehmer.

O powrót do kadry meczowej walczy Iker Guarrotxena, który ostatnio nie znalazł się nawet na ławce. Trener Runjaic po meczu z Lechem mówił, że nie jest zadowolony z tego jak piłkarz się prezentuje i rozwija.

- Iker trenuje, jest zdrowy i dopiero zapadnie decyzja, czy pojedzie do Gdańska - dodał drugi trener Pogoni.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5857

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...