Aktualności

  • Nie idziesz na mecz? Zwolnij swoje miejsce!

Wiesz, że nie będziesz mógł być obecny na następnym meczu Pogoni? Chcesz w tej sytuacji pomóc innym kibicom, aby i oni mogli obejrzeć spotkanie ukochanej drużyny na naszym stadionie? Jest taka możliwość! Ba! W ramach rekompensaty otrzymasz od nas prezent - czytamy w informacji zamieszczonej na stronie klubu.


Przed każdym domowym spotkaniem Portowców przyjmujemy zgłoszenia posiadaczy karnetów, którzy wiedzą, że nie będą mogli uczestniczyć w meczu. Dlatego też zachęcamy do odwiedzania systemu biletowego w celu weryfikacji, czy pojawiły się wolne miejscówki na mecz.

Do 24 godzin przed rozpoczęciem spotkania, przyjmujemy zgłoszenia posiadaczy karnetów, którzy wiedzą, że nie będą mogli uczestniczyć w meczu. Osoba zwalniająca swoje miejsce, w ramach podziękowania otrzyma od klubu voucher o wartości 10 złotych do wykorzystania w klubowych sklepach. Zgłoszeń dokonywać można osobiście w naszych punktach oraz drogą elektroniczną. Zgłoszenia mogą obejmować dowolną liczbę spotkań domowych. 

Uwaga! Nie ma możliwości bezpośredniego przeniesienia swojego miejsca na inną osobę. Można jedynie zwolnić miejsce otrzymując voucher, a następnie, jeśli w międzyczasie zwolnione miejsce nie zostanie już wykupione przez kogoś innego, dokonać zupełnie nowego zakupu na dane miejsce np. dla znajomego.

 

Zasady zwalniania miejsca: 

1. Osobiste: w jednym z punktów należy zgłosić chęć zwolnienia miejsca. W punkcie trzeba pojawić się z kartą kibica, bądź z kartami kibica osób, które zwalniają swoje miejsca.

2. Drogą elektroniczną: na adres karnety@pogonszczecin.pl należy wysłać wiadomość, uzupełniając poniższy formularz:

IMIĘ I NAZWISKO:
NR PESEL:
SEKTOR/RZĄD/MIEJSCE:
ZWALNIAM SWOJE MIEJSCE NA MECZ Z:

Każdorazowo Kibic otrzyma informację zwrotną z potwierdzeniem zwolnienia jego miejsca oraz informacją o przyznaniu vouchera o wartości 10 zł. Voucher będzie można odebrać i zrealizować w każdym ze sklepów Pogoni Szczecin (w Fanshopie na stadionie oraz w punktach w CHR Galaxy i Galerii Gryf). Wykorzystać go będzie można na wszystkie dostępne produkty, z wyłączeniem biletów na mecze.

W pierwszy dzień roboczy po meczu, na który właściciel karnetu zwolnił swoje krzesełko, jego dotychczasowe miejsce zostanie przywrócone.

W okresie od 24 godzin do rozpoczęcia spotkania również można zgłosić chęć zwolnienia miejsca. W tej sytuacji klub wynagrodzi przekazującego voucherem wyłącznie w przypadku, gdy sprzeda bilet na to samo miejsce.

Bilety.fm

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1350

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...