Aktualności

  • O 12 rusza sprzedaż ostatniej puli biletów na mecz z Cracovią!

Sobotni mecz Pogoni Szczecin z Cracovią wzbudza duże zainteresowanie wśród kibiców Dumy Pomorza. Aktualnie w systemie sprzedaży dostępne są już tylko pojedyncze bilety na różne sektory. Sprzedaż ostatniej puli biletów na trybunę B rozpocznie się o godzinie 12:00.


Do sprzedaży dla osób zaszczepionych trafi około 400 miejsc w dolnych rzędach sektorów B2, B3, B4 i B5. Dotychczas nie były one dostępne z uwagi na ograniczoną widoczność spowodowaną flagami wywieszanymi na tych sektorach, które w sobotę będą zawieszone niżej. Są to miejsca na trybunie "Ultras/Łuk", na której prowadzony jest doping.

Dystrybucja będzie prowadzona zarówno w internecie, jak i w kasach (jeśli wcześniej wszystkie bilety nie zostaną wyprzedane). Do zakupu przez internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl. Do kasy za trybuną zachodnią zapraszamy 17 września (piątek). W tym dniu kasa będzie otwarta w godzinach 12-20.

Z tego etapu skorzystać będą mogły wyłącznie osoby zaszczepione, posiadające dokument potwierdzający zaszczepienie, a więc „Unijny certyfikat COVID”. Kibic nabywający bilet drogą tradycyjną zobowiązany będzie potwierdzić, że jest zaszczepiony. Z kolei przed dokonaniem zakupu w internecie zaakceptować trzeba będzie treść oświadczenia: Oświadczam niniejszym, że jestem zaszczepiony szczepieniem ochronnym przeciwko COVID-19 szczepionką, która została dopuszczona do stosowania w Unii Europejskiej i upłynęło co najmniej 14 dni od dnia dokonania tego szczepienia. Wyrażam niniejszym zgodę na okazanie potwierdzenia zaszczepienia (w wersji elektronicznej poprzez aplikację e-obywatel albo w wersji papierowej), przy wejściu na imprezę masową i/lub w chwili nabycia biletu. Przyjmuję do wiadomości, że okazanie potwierdzenia zaszczepienia jest dobrowolne, a nieokazanie tego potwierdzenia skutkować będzie odmową wpuszczenia mnie na teren imprezy masowej. Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy ewentualnej odpowiedzialności karnej i/lub administracyjnej w przypadku złożenia nieprawdziwego oświadczenia w tym zakresie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pogoń Szczecin S.A. w celu ustalenia liczby osób uprawnionych do udziału w imprezie masowej – meczu piłki nożnej.

Jak zakupić bilet w II etapie?

Przez internet: pod adresem bilety.pogonszczecin.pl

Stacjonarnie:

- w kasie na stadionie (za trybuną zachodnią) - 17.09 (w g. 12-20)

W dniu meczu, jeśli pozostaną dostępne bilety, klub będzie prowadził dystrybucję wyłącznie on-line. Zakupione bilety można zwracać do 24 godzin przed meczem. Bilet można przekazać innemu kibicowi, używając w systemie opcji "przekaż". W II etapie (sprzedaż dla osób zaszczepionych) bilet można przekazać wyłącznie osobie zaszczepionej.

V-KOWY MŁYN - MIEJSCE DO ROZMÓW O WSZYSTKIM

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1770

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...