Aktualności

  • Pamiętają o wynikach, ale myślą o sobie i taktyce

Ostatnie trzy mecze Pogoni Szczecin z Lechią nie są dla Dumy Pomorza dobrym wspomnieniem. Wszystkie zakończyły się zwycięstwami zespołu z Gdańska.


- Pamiętamy te trzy porażki, ale koncentrujemy się na przygotowaniach taktycznych. Przegraliśmy, ale te mecze były na styku. W każdym byliśmy blisko, mogło się to skończyć inaczej. Za każdym razem sporo emocji, różne scenariusze. Chcemy przełamać Lechię - wspominał w piątek Dietmar Brehmer.

Poprzedni sezon zakończył się dla Lechii wysoką pozycją w lidze i wygranym Pucharem Polski, dzięki czemu mogli zagrać w europejskich pucharach. Ostatnie mecze nie były jednak dla drużyny z Gdańska udane.

- Wiemy, jak dobrze grali w poprzednim sezonie. Ten jest dla nich trudniejszy, ale to nie świadczy, że są słabsi. Tam niewiele było zmian – wrócił Peszko z Wisły Kraków i ma ważną rolę na prawym skrzydle. To drużyna, która ma swoje cele, ale są w ciężkim momencie, bo od 4 spotkań nie wygrali. Bardzo dobry atak szybki, kontratak, dobra organizacja w grze. Pamiętamy, jak im strzelaliśmy bramki i to też będziemy chcieli potwierdzić – wysokim atakiem, presją na rywalu. W składzie Lechii jest wielu zawodników, którzy mogą grać w „11” - dodał drugi trener Pogoni.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2057

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...