Aktualności

  • Podsumowanie jesieni wypożyczonych

W ostatnim czasie tegoroczne ligowe zmagania zakończyli także wypożyczeni Portowcy. Z tej okazji prezentujemy Wam podsumowanie rundy jesiennej w ich wykonaniu. 


Kryspin Szcześniak (Górnik Zabrze, Ekstraklasa, ‘01) - Szcześniak rozegrał w barwach zabrzańskiego klubu 11 meczów, w których łącznie przebywał na murawie przez 912 minut. 21-letni środkowy obrońca obejrzał 3 żółte kartki i zachował 2 czyste konta. 

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, I Liga, ‘00) - Sadowski wystąpił w zaledwie 3. Spotkaniach Skry. W nich środkowy defensor rozegrał 225 minut i zanotował jedno czyste konto. 

Kacper Łukasiak (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - 19-letni Łukasiak w rundzie jesiennej zagrał w 13. meczach, w których przebywał na boisku przez 375 minut. Ofensywny pomocnik w tym czasie zaliczył jedną asystę. 

Maciej Białczyk (Chojniczanka Chojnice, I Liga, ‘03) - Białczyk rozegrał jedynie pucharowe spotkanie przeciwko Pogoni Siedlce. 19-letni środkowy obrońca wystąpił w tym meczu w pełnym wymiarze czasowym i otrzymał żółty kartonik. 

Łukasz Łęgowski (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘03) - 19-letni Łęgowski wystąpił tylko w 2. pełnych spotkaniach Pucharu Polski. 

Aron Stasiak (Olimpia Elbląg, II Liga, ‘99) - 23-letni środkowy napastnik rozegrał dla Olimpii 21 meczów w rundzie jesiennej. Stasiak w tym czasie przebywał na boisku przez 1780 minut, zdobył 9 goli, zanotował jedną asystę i dostał 4 żółte kartki. 

Jakub Lis (Motor Lublin, II Liga, ‘02) - Lis wystąpił w 7. spotkaniach dla Motoru. 20-letni prawy obrońca rozegrał 218 minut, zachował 2 czyste konta i zobaczył jeden żółty kartonik. 

 

Autor: Michał Horbaczewski
Żródło: własne
Wyświetleń: 1661

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...