Aktualności

Na dzień przed meczem domowym Pogoni Szczecin z Legią Warszawa uprawnionych do wejścia jest 10 000 kibiców (stan na godzinę 13:15). 


Już teraz kibice mogą kupować bilety na w/w krzesełka w sektorze 1 i 2. Podobnie jak w przypadku meczu jubileuszowego z Sandecją Nowy Sącz gest Partnera Głównego powoduje, że do sprzedaży trafia większa pula biletów na miejsca z lepszą widocznością.

Do tej pory największą publiczność zgromadził mecz z Lechem Poznań. W zbliżonym momencie przed spotkaniem z "Kolejorzem" bilety posiadało 4 500 kibiców mniej niż obecnie, ostatecznie liczba uprawnionych osiągnęła wtedy niemal 10 tysięcy, a mecz z trybun oglądało 8680.

Spotkanie rozpocznie się 9 listopada (piątek) o godzinie 20.30. Bilety możecie nabywać w punktach stacjonarnych (fanshop na stadionie, Galaxy, Galeria Gryf: wyrobicie tu także kartę kibica) oraz w opcji online. W regionie funkcjonują także punkty zewnętrzne sprzedaży biletów, które współpracują z klubem. Pełną listę punktów znajdziecie - TUTAJ, opcję online natomiast - TUTAJ.

W dniu meczu wejściówki dostępne będą także w kasach biletowych za budynkiem klubowym przy Karłowicza 28. Kasy są zamknięte w inne dni tygodnia.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 4926

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...