Aktualności

  • Pogoń pierwszym klubem w Polsce z własną siecią telefoniczną!

W ciągu ostatniego tygodnia każdego dnia publikowaliśmy na naszym profilu facebookowym enigmatyczne grafiki z takimi hasłami, jak choćby „pierwszy klub w Polsce” czy „bądź bliżej nas”. Wielu z was pytało, z czym to się wiąże, ale postanowiliśmy utrzymać nutkę tajemniczości aż do dzisiaj. Dzieje się wszakże rzecz bezprecedensowa i historyczna. Pogoń Szczecin startuje ze swoją siecią telefoniczną! - czytamy na stronie klubu. Więcej szczegółów poniżej.


Żaden z polskich klubów piłkarskich dotychczas nie zdecydował się na taki ruch, ale my lubimy być pionierami w dziedzinie postępu i penetrować nieznane terytoria. Nadszedł moment na kolejny krok w stronę jeszcze większej integracji kibiców z Dumą Pomorza.

Nasza siła oparta jest właśnie na was. To wy wspieracie Pogoń głośnym dopingiem, jeździcie za Portowcami po całej Polsce, a także na przeróżne sposoby oddajecie swoje serca ukochanej drużynie. Szczerze? Bez was nie byłoby niczego, bo i dla kogo mielibyśmy robić to wszystko?

Kolejnym naszym pomysłem jest utworzenie Pogoń Mobile, a więc dedykowanej wam sieci telefonicznej. Dlaczego to takie super?

- Pogoń pierwszym i jedynym klubem piłkarskim w Polsce z własną siecią telefoniczną
- Masz zawsze na wyświetlaczu widoczną nazwę Pogon Mobile
- Każdy abonament wyraźnie wspiera klub, więc korzystając z usług, jednocześnie dokładasz swoją cegiełkę do funkcjonowania Dumy Pomorza
- Otrzymujesz wyjątkowe treści, dostępne tylko dla posiadaczy Pogon Mobile

Next Mobile jest naszym Partnerem Technologicznym i to na podstawie tej kooperacji udało się wykreować tyle dobrego. Co istotne, ceny abonamentów były ustalane na podstawie obowiązujących kwot rynkowych, dlatego też są bardzo atrakcyjne. W Pogoń Mobile możesz mieć zarówno abonament telefoniczny, jak i Internet. Działamy w oparciu o sieć Plus GSM, więc proponowany przez nas standard jest na tym samym poziomie jakości i zasięgu. W ofercie posiadamy ofertę głosową, ale i usługi transmisji danych. Oferujemy duże pakiety Internetu w atrakcyjnej cenie. Nasze taryfy posiadają rozmowy stacjonarne oraz komórkowe, a także SMS oraz MMS bez limitu w kraju. Wybierz najlepszą propozycję dla ciebie i sięgnij po korzyści od Dumy Pomorza. Klub możesz mieć nie tylko w sercu, ale także na swoim telefonie!

Wszystkie szczegóły dotyczące cen danych pakietów, regulaminy, umowy czy konfiguracje znajdziecie tutaj - www.pogonmobile.pl. Co szczególnie istotne, w ramach naszych usług zapewniamy pełne wsparcie posprzedażowe, zarówno w formie panelu samoobsługowego dla klienta, jak i oferujemy wsparcie techniczne poprzez Call Center. Nie zostawiamy was z niczym, zaś oferujemy szereg bonusów, które sprawiają, że wybór Pogon Mobile to… dobry wybór!

To dopiero początek. Planujemy jeszcze wiele inicjatyw skierowanych w stronę użytkowników tej inicjatywy. Obserwujcie nas uważnie, bo będzie się działo. To co, jesteśmy w kontakcie?

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 6885

Trwa ładowanie komentarzy...