Aktualności

Pogoń Szczecin poinformowała w sobotę o pozyskaniu Mariusza Fornalczyka z Polonii Bytom. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec transferów przychodzących do Pogoni. Z naszych informacji wynika, że Pogoń chciałaby pozyskać jeszcze 4 piłkarzy. Czy wśród nich znajdzie się Mateusz Praszelik?


19-letni Praszelik to zawodnik Legii Warszawa. Umowa z klubem ze stolicy wiąże go... do jutra. Redaktor TVP Sport Piotr Kamieniecki poinformował, że piłkarz nie zdecydował się na przedłużenie umowy z Legią nawet o miesiąc, czyli do końca obecnego sezonu.

Zdaniem Kamienieckiego Pogoń Szczecin jest wśród klubów, które interesują się pozyskaniem młodego ofensywnego piłkarza. Oprócz Dumy Pomorza zainteresowanie wyrażać mają jeszcze Śląsk Wrocław i Górnik Zabrze. Klub który zdecyduje się na pozyskanie piłkarza, będzie musiał zapłacić Legii jedynie ekwiwalent za wyszkolenie.

Agentem Praszalika jest Tomasz Suwary. Ten sam menadżer był odpowiedzialny za przejście z Legii do Pogoni, a następnie z Pogoni do Cagliari Sebastiana Walukiewicza.

Praszelik w tym sezonie zagrał w pięciu meczach PKO Ekstraklasy w których uzbierał na swoim koncie 181 minut.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: TVP Sport
Wyświetleń: 12747

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...