Aktualności

Mimo, że do pełnego okresu plotek transferowych zostało jeszcze trochę czasu w przypadku Pogoni zaczynają już padać konkretne nazwiska.


Z informacji jakie do nas docierają wynika, że Pogoń dość mocno rozgląda się za doświadczonym bramkarzem. W klubie komentują to dość lakonicznie.

- Przyglądamy się piłkarzom na wszystkie pozycje. Musimy być przygotowani na każdą sytuację - odpowiadają osoby odpowiedzialne za transfery w Pogoni.

Według informacji jakie do nas docierają wynika, że pierwszym wyborem Dumy Pomorza był Radosław Cierzniak. On jednak nie był zainteresowany kolejną zmianą klubu. Teraz, klub miałby wziąć na cel inne uznane nazwisko - Dusana Kuciaka.

Nie wiemy na ile są to zaawansowane rozmowy, wiemy jednak, że kontakt między klubem a przedstawicielami Słowaka został nawiązany. Pamiętać jednak należy, że od tego momentu do zawarcia porozumienia jest jeszcze bardzo długa droga.

Kuciak na początku roku trafił do Hull City. Jest tam jednak jedynie rezerwowym, a ostatnio dodatkowo zmagał się z urazem kolana. Pozycja zajmowana w Hull City nie odpowiada piłkarzowi i jest on chętny na zmianę środowiska. 

31-latek największe sukcesy święcił będąc zawodnikiem Legii Warszawa. Ma na swoim koncie trzy Mistrzostwa Polski i cztery Puchary Polski.

Pozyskanie bramkarza wiązałoby się zapewne z odejściem jednego z obecnych w kadrze zawodników. Wszystko wskazuje na Jakuba Słowika, który nie jest w stanie wygrać rywalizacji z Dawidem Kudłą.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 10685

Trwa ładowanie komentarzy...