Aktualności

Śląsk Wrocław i Wisła Kraków poinformowały już o podjętych krokach, które mają przynieść oszczędności. Mowa oczywiście o obniżeniu lub zamrożeniu wypłat.


W Pogoni Szczecin oficjalna informacja nie ujrzała jeszcze światła dziennego. W klubie jednak pracują nad tym i chcą zrobić to jak najbardziej "sprawiedliwie". Wczoraj informacja nie dotarła jeszcze do wszystkich pracowników. Miało to stać się dzisiaj. Mówił o tym wczoraj prezes Jarosław Mroczek w rozmowie z naszym serwisem.

-Nie chcę na razie mówić o wielkościach, ale to nie będzie 5% tylko więcej. Rozważamy i rozmawiamy z piłkarzami i trenerami na ten temat. Jeżeli nie chcemy zwalniać ludzi, a taką mamy intencję, bo nie chcę nikogo zwalniać, to taką radykalną decyzję musimy podjąć aby zredukować koszty - mówił we wtorek Jarosław Mroczek. - Rozmawiamy o tym. Na razie ustalamy, aby ten system był w miarę sprawiedliwy. On nigdy nie będzie sprawiedliwy dla wszystkich. Podejście jest raczej pozytywne. Ludzie to doskonale rozumieją i że tak trzeba. Wielokrotnie to mówiłem i często spotykało się to z kpiną, że przesadzam - ci, którzy są w Pogoni, pracują w niej i się poświęcają - kochają to miejsce i klub. Zależy im nie tylko na tym aby utrzymać miejsce pracy, ale też, żeby klub funkcjonował dalej.

Obniżenie pensji w Pogoni Szczecin dotyczyć będzie nie tylko zawodników i sztabu trenerskiego. Mniejsze wynagrodzenia dostaną także pracownicy administracyjni, czy ci zajmujący się murawą i sprawami technicznymi.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6097

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...