Aktualności

-  Od samego początku do końca było nam bardzo ciężko na boisku i to było widać. Dlatego też nie chcę na gorąco za dużo mówić o tym meczu - powiedział po pojedynku z Wisłą Płock trener Kosta Runjaic.


Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: 

- Jesteśmy szczęśliwi, że przeszliśmy do kolejnej rundy Pucharu Polski. Od samego początku do końca było nam bardzo ciężko na boisku i to było widać. Dlatego też nie chcę na gorąco za dużo mówić o tym meczu. Wiadomo, że dziś najważniejszy był dla nas awans i to się udało. Drużyna do ostatniego momentu dawała z siebie wszystko i załatwiła rzecz tak, że jesteśmy w 1/8 finału Pucharu Polski. Teraz będziemy skupiać się na kolejnych celach, a najbliższym z nich jest mecz w Zabrzu dokładnie za tydzień. 

Radosław Sobolewski, trener Wisły Płock: 

- Chciałbym mocno podziękować i pogratulować swoim piłkarzom. Żałuję dwóch rzeczy. Przede wszystkim tego, że w rzutach karnych nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i awansować. Żałuję również tego, że podczas meczu zabrakło VAR-u. Byłem blisko sytuacji, po której Merebaszwili dostał drugą żółtą kartkę, oglądałem też powtórki i uważam, że nie zasłużył na to, by ukarać go czerwoną kartką. Na pewno też to 120 minut odbije się na naszych kwestiach fizycznych przed poniedziałkowym meczem w Białymstoku. 

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 5944

Trwa ładowanie komentarzy...