Aktualności

  • Portowcy na urlopach, kiedy pierwsze sparingi?

Poza Kamilem Grosickim, wszyscy piłkarze Pogoni Szczecin przebywają obecnie na urlopach. Na zajęciach treningowych stawić się mają 5 grudnia.


Będzie to pierwsza część okresu przygotowawczego. Portowcy będą trenować na własnych obiektach do 22 grudnia. Następnie piłkarze zaplnaowaną mają przerwę świąteczno-noworoczną. W pierwszej części okresu treningowego, który odbędzie się jeszcze w tym roku, nie ma w planie żadnych gier kontrolnych. Drużyna w pełni skupi się na pracy treningowej.

Po przerwie świąteczno-noworocznej zespół wróci do zajęć treningowych 3 stycznia. W okresie od 9 do 19 stycznia drużyna trenować będzie na obozie w Turcji. Przed wylotem planowana jest jedna gra kontrolna, a na obozie trzy.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3791

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...