Aktualności

  • Preferencyjne ceny karnetów dla osób niepełnosprawnych

Już 1 grudnia uruchomimy sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2022/23. W związku z tym spieszymy z wieloma podpowiedziami, które mogą być przydatne dla wszystkich osób zainteresowanych wykupieniem abonamentu - czytamy w komunikacie klubu.


W uzupełnieniu do wcześniejszego komunikatu informujemy, iż przygotowaliśmy opcję zakupu karnetu dla osób niepełnosprawnych - w preferencyjnej cenie. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą do końca grudnia nabyć karnet "Wiosna 2023" w cenie 55,25 zł. Ta cena wiąże się z 15% upustem w przeliczeniu na łączną cenę wszystkich biletów na domowe mecze rundy wiosennej. Podstawowy upust, dostępny od 1 stycznia, wyniesie 10%. Dla pozostałych osób niepełnosprawnych jest dedykowana zniżka w postaci ceny ulgowej za karnet.

Osoby niepełnosprawne mogą kupować bilety na mecze online, za pośrednictwem serwisu https://bilety.pogonszczecin.pl/. Przypisanie statusu osoby niepełnosprawnej do profilu należy wykonać jednak osobiście w Punkcie Obsługi Kibica, który znajduje się na terenie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera (pawilon kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM). 

Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, mają do dyspozycji dedykowane miejsca parkingowe, które są rozlokowane na terenie obiektu. Ich liczba jest jednak ograniczona (21 sztuk). Co ważne, kibice niepełnosprawni nie muszą wnosić za korzystanie z parkingu dodatkowych opłat. Wystarczy przy zakupie biletu nabić dodatkowy, darmowy bilet na parking poprzez nasz serwis biletowy (możliwe dla osób z przypisanym statusem osoby niepełnosprawnej). Należy pamiętać, że podczas wjazdu na parking trzeba posiadać przy sobie ważną kartę parkingową, uprawniającą do parkowania samochodu w miejscach dla osób niepełnosprawnych.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1039

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...