Aktualności

  • Probierz: Inny odbiór pracy mojej i Runjaica

Cracovia do Szczecina wyrusza już w czwartek. W środę szkoleniowiec Pasów spotkał się z dziennikarzami na przedmeczowej konferencji prasowej. Co miał do powiedzenia?


- Zrobimy wszystko, aby ten zespół, który wystąpi w Szczecinie był najsilniejszy. Thiago nie zagra do końca rundy, natomiast w przypadku Marcosa Alvareza i Michala Sipliaka ich sytuacja wyjaśni się w najbliższych dniach. Będziemy chcieli zrobić wszystko, aby postawić ich na nogi, ale nie kosztem dłuższej przerwy - mówił Michał Probierz o sytuacji kadrowej swojej drużyny. - Sipliak wypadł rano w dniu meczu z Górnikiem Zabrze, miał problemy z plecami, natomiast Alvarez doznał urazu przywodziciela na rozgrzewce i nie chcieliśmy w żaden sposób ryzykować, bo kiedyś w takiej sytuacji wypadł nam na dwa miesiące. Filip Balaj praktycznie wyszedł na mecz bez rozgrzewki, bo sprawa z Alvarezem przydarzyła się pod jej koniec. Nie przewidywaliśmy, że Filip będzie musiał grać od początku, bo był przygotowywany na góra 30 minut, i to utrudniło nam wejście w mecz. Balaj był po trzytygodniowej przerwie, więc go usprawiedliwiam, podobnie jak młodych zawodników, którzy po stracie bramki nie wzięli odpowiedzialności. Michał Wiśniewski wyróżniał się jednak w drugiej drużynie i zasłużył, żeby zagrać. Zawodnicy z drugiej drużyny, a także z juniorów starszych wiedzą, że mają swoje szanse i można tylko cieszyć się z tego, że pokazują się z dobrej strony.

Cracovia prowadzona przez Michała Probierza nie ma najlepszej prasy. Wytyka się mu zbyt dużą liczbę obcokrajowców w zespole i słabą grę. Szkoleniowiec Cracovii porównał się do Pogoni i Runjaica.

- Bardzo cenię i szanuję Kostę Runjaica. Pogoń ma ciekawy zespół i zawodników. Odbiór jest tylko inny, ponieważ oni zajęli trzecie miejsce i jest rewelacją z fenomenalną akcją Kosty, a my graliśmy dwa razy w pucharach, zdobyliśmy Puchar Polski i Superpuchar i kiepska praca trenera Porbierza. Za Kostę trzymam jednak kciuki i oby więcej takich ludzi jak on - mówił Probierz.

V-KOWY MŁYN - MIEJSCE DO ROZMÓW O WSZYSTKIM

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Interia.pl
Wyświetleń: 3953

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...