Aktualności

  • "Przegląd Sportowy": Pogoni nic nie grozi

Strata sponsora nie wpłynęła na negocjacje Portowców z nowymi piłkarzami – mówi Przeglądowi Sportowemu prezes klubu ze Szczecina Jarosław Mroczek.


Jeszcze Pogoń nie zginęła – parafraza Mazurka Dąbrowskiego dobrze podsumowuje zakończenie współpracy klubu ze Szczecina z Grupą Azoty ZCH Police, które zostało ogłoszone w ostatni piątek. Oczywiście nie jest to dobra wiadomość dla Portowców, aczkolwiek do tragedii również daleko.

(...)

– Temat jest złożony. Oczywiście, brak tego wsparcia będzie dla nas kłopotem, to stanowiło 12–14 procent budżetu, ale Grupa Azoty nie jest jedynym podmiotem na świecie. Prowadzimy pewne rozmowy, musimy działać, to chyba zrozumiałe – mówi Przeglądowi prezes klubu ze stolicy Pomorza Zachodniego Jarosław Mroczek.

– Można w tym momencie ocenić, czy negocjacje skończą się sukcesem? – pytamy.

– Nie chcę składać żadnych deklaracji. Spotykam się z dużą sympatią, tak mogę powiedzieć. Ale dopiero zobaczymy, jakie będą skutki tych rozmów. Nie chcę brzmieć zbyt optymistycznie, ale przyszłość nie maluje się w ciemnych barwach. Klubowi nic nie grozi – odpowiada szef Pogoni.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Autor: Przegląd Sportowy
Żródło: Przegląd Sportowy
Wyświetleń: 11737

Trwa ładowanie komentarzy...