Aktualności

  • Przygotowania do meczu z ŁKS-em trwają

Podopieczni Kosty Runjaica od wtorku przygotowują się do niedzielnego pojedynku z ŁKS-em Łódź. W środę trenowali na boisku nr 2.


Trener Kosta Runjaic z pewnością może być zadowolony, że w treningach udział bierze liczna grupa piłkarzy. Do zajęć na pełnych obrotach jakiś czas temu powrócił Adam Frączczak, a w ostatnim meczu rezerw trafił nawet do siatki rywali.

Poza Mariuszem Malcem i Kamilem Drygasem, którzy kontuzjowani są od dłuższego czasu i nie ma co liczyć, że wrócą do zajęć w niedalekiej przyszłości, w treningu udziału nie brał też Tomas Podstawski. Środkowy pomocnik kontuzji nabawił się przed meczem ze Śląskiem i wciąż nie może trenować z drużyną. Nieoficjalnie mówi się, że do treningów powinien wrócić jeszcze w tym tygodniu, ale jeśli można powiedzieć, że występ któregoś z piłkarzy stoi pod znakiem zapytania, to trzeba wskazać właśnie na niego.

W środę z zespołem trenował już Marcin Listkowski, który jeszcze we wtorek przebywał na zgrupowaniu kadry młodzieżowej i zaliczył symboliczny występ w meczu z Estonią. Kacper Kozłowski, Jędrzej Grobelny i Marcel Wędrychowski do zajęć wrócą zapewne w najbliższych dniach.

Bilety.fm

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2886

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...