Aktualności

Wreszcie wróciliśmy do normalnego trybu rozgrywania meczów po przerwie reprezentacyjnej. Ze świetnej strony pokazał się od razu Wędrychowski, który w doliczonym czasie gry zapewnił Górnikowi Łęczna pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. 


Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘01), Marcel Wędrychowski, (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘02) - Górnicy odrobili dwubramkową stratę i wygrali z Wisłą Płock 3:2. Szcześniak był tylko na ławce rezerwowych, zaś Wędrychowski wszedł na murawę w 60. minucie i dał swojej drużynie zwycięstwo w 2. minucie doliczonego czasu gry. 

Hubert Sadowski (GKS Katowice, I Liga, ‘00) - GKS uległ Widzewowi 1:3. Sadowski znalazł się tylko na ławce. 

Nikodem Sujecki (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Częstochowianie pokonali Chrobrego 1:0. Sujecki przesiedział mecz na ławce rezerwowych. 

Hubert Turski (Chrobry Głogów, I Liga, ‘03) - Chrobry przegrał ze Skrą 0:1. Turski pojawił się na boisku w 64. minucie. 

Kacper Zaborski (Wigry Suwałki, II Liga, ‘02) - Suwalczanie zremisowali ze Zniczem 1:1. Zaborski był obecny na ławce rezerwowych. 

Michał Kwiecień (Pogoń Siedlce, II Liga, ‘01), Bartosz Klebaniuk (Pogoń Siedlce, II Liga ‘02) - Pogoń zremisowała z Garbarnią 2:2. Klebaniuk bronił pełne 90 minut, a Kwiecień nie znalazł się w kadrze na to spotkanie, ponieważ zmaga się z kontuzją. 

Mateusz Rościszewski (Kotwica Kołobrzeg, III Liga, ‘01) - Kotwica wygrała: z Olimpią Grudziądz 1:0 i z Unią Janikowo 4:1. Rościszewski w pierwszym spotkaniu rozegrał pierwsze 45 minut, a w drugim pojawił się na drugą część gry i zdobył bramkę na 4:1. 

 

V-KOWY MŁYN - MIEJSCE DO ROZMÓW O WSZYSTKIM

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Michał Horbaczewski
Żródło: własne
Wyświetleń: 1325

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...