Aktualności

Jesteśmy na finiszu drugiej przerwy reprezentacyjnej. Podczas niej wiele klubów z niższych lig normalnie rozgrywało swoje mecze, dlatego przygotowaliśmy dla Was już 10. raport poświęcony wypożyczonym Portowcom.  


Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘01), Marcel Wędrychowski, (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘02) - Polska U-21 zremisowała z Węgrami U-21 2:2 i wygrała z San Marino U-21 3:0. Szcześniaka w pierwszym spotkaniu zabrakło w kadrze, a Wędrychowski wszedł na boisko w 71. minucie i zdobył gola na 2:1. W drugim meczu Szcześniak znalazł się na ławce rezerwowych, Wędrychowski opuścił murawę w 60. minucie.  

Hubert Sadowski (GKS Katowice, I Liga, ‘00) - Katowiczanie podzielili się punktami z GKS-em Tychy 2:2. Sadowski oglądał mecz z ławki rezerwowych. 

Nikodem Sujecki (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Reprezentacja Polski U-19 przegrała z Finlandią U-19 1:3, pokonała Maltę U-19 4:0 i zremisowała z Ukrainą U-19 2:2. Sujecki nie znalazł się w kadrze na żadne z tych spotkań. 

Hubert Turski (Chrobry Głogów, I Liga, ‘03) - Głogowianie zremisowali 1:1 w meczu sparingowym z Zagłębiem Lubin. Turski nie zagrał ani minuty. 

Kacper Zaborski (Wigry Suwałki, II Liga, ‘02) - Wigry pokonały Pogoń Siedlce 5:0. Zaborski pojawił się na placu gry w 60. minucie. 

Michał Kwiecień (Pogoń Siedlce, II Liga, ‘01), Bartosz Klebaniuk (Pogoń Siedlce, II Liga ‘02) - Siedlczanie ponieśli porażkę 0:5 z Wigrami. Klebaniuk przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a Kwiecień nie znalazł się w kadrze, ponieważ nadal leczy uraz.  

Mateusz Rościszewski (Kotwica Kołobrzeg, III Liga, ‘01) - Kotwica wygrała z Elaną Toruń 1:0. Rościszewski zszedł z boiska w 70. minucie. 

 

V-KOWY MŁYN - MIEJSCE DO ROZMÓW O WSZYSTKIM

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Michał Horbaczewski
Żródło: własne
Wyświetleń: 1622

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...