Aktualności

Dotychczas kibice Dumy Pomorza dokonali poprzez naszą aplikację 705 transakcji, na łączną kwotę 106 188,75 zł, co po zaksięgowaniu wszystkich płatności przyniesie klubowi 1949,84 zł wpływu. Zaangażowanie kibiców rośnie z dnia na dzień, lecz wiemy, iż przed nami nadal daleka droga do realizacji portowych marzeń. Zawsze jednak to w granatowo-bordowym zjednoczeniu widzieliśmy największą moc.


Nie mamy wątpliwości, że środowisko Pogoni Szczecin patrzy w tym samym kierunku. Wszystkim nam zależy, aby klub był coraz mocniejszy i w końcu ziściły się sny o regularnych sukcesach Portowców. Dlatego też raz jeszcze połączmy nasze siły w słusznym zamierzeniu. Obecnie zbieramy na renowację legendarnego sztandaru. Powstał on w 1958 roku i dziś wymaga ogromu prac, aby odzyskał dawne piękno. To jeden z najważniejszych symboli klubowych, więc to dla nas niezwykle istotna potrzeba. Czy nie byłoby rewelacyjnie, gdyby wspólne starania zwieńczyła nagroda w postaci dopięcia planu? Portowcy, liczymy na Was!

W tym wszystkim istotne jest to, że wystarczy zrobić codzienne zakupy. Część kwoty wydanej u naszych Partnerów zostanie przeznaczona na konkretne cele związane z funkcjonowaniem klubu. Nic na tym nie stracicie, nie dołożycie ani grosza więcej niż zazwyczaj, a możecie mieć realny wpływ na osiągnięcie ważnych inicjatyw.

Pogoń to klub nas wszystkich, dlatego w tej kwestii mocno liczymy również na wsparcie od osób współtworzących portowe portale, czyli Pogoń SportNet, Duma Pomorza, Portowa Duma i Pogoń On-line. Doceniamy ich pracę, bo razem z nami budują coś wyjątkowo trwałego - emocje względem Pogoni Szczecin. Każde z tych miejsc jest odwiedzane przez naszych kibiców, a nam zależy na tym, by ten apel dotarł do maksymalnie dużej liczby Portowców. Wszakże końcowe zwycięstwo jest zależne od wspólnego zaangażowania!

To jak, jesteśmy w tym razem?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o aplikacji, to zapraszamy TUTAJ >>KLIKNIJ<<

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2054

Trwa ładowanie komentarzy...