Aktualności

Kosta Runjaic z Waldemarem Fornalikiem rywalizował do tej pory dziesięciokrotnie. Pierwszą okazję do tego mieli w listopadzie 2017 roku, a ostatnią kilka dni temu.


Bilans rywalizacji obu trenerów jest bardzo wyrównany. Runjaic ograł Fornalika trzy razy, a Fornalik Runjaica też trzy razy. Czterokrotnie odnotowywaliśmy remis.

Rywalizacja obu trenerów nie obfituje w wiele bramek. Aż trzykrotnie zespoły dzieliły się punktami po meczach bez bramek, a trzykrotnie do rozstrzygnięcia wyniku spotkania potrzebna była tylko jedna bramka.

Runjaic ma okazję zrewanżować się Fornalikowi za środowy mecz w Pucharze Polski. Rozgrywki te były od początku sezonu poważnie traktowane przez Pogoń, ale nie udało się przejść dalej. Teraz Portowcy mogą zrewanżować się rywalom i zdobyć kolejne ważne trzy punkty.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1772

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...