Aktualności

  • Stolarczyk: Główne cele zostały zrealizowane

Przez ostatnie dni na zgrupowaniu Pogoni we Wronkach przebywał dyrektor sportowy klubu  - Maciej Stolarczyk, który przyglądał się zajęciom zawodników.


- Po wypowiedziach zawodników i sztabu słychać, że podchodzą do pracy optymistycznie.  To okres wymagający trochę więcej wysiłku, więc to dobrze. Niemniej jednak liczą się owoce pracy, czyli wyniki w lidze na przestrzeni sezonu. Wtedy przyjdzie czas na oceny  - mówi dyrektor Stolarczyk.

Z zespołem przebywają wszyscy nowi piłkarze Dumy Pomorza: Spas Delev, Kamil Drygas, David Niepsuj, a także dotychczasowi piłkarze rezerw, którzy zostali włączeni do kadry, czyli Seiya Kitano i Błażej Chouwer.

- Główne nasze cele transferowe zostały już zrealizowane. Mamy na uwadze wielu zawodników przez cały rok, być może jeszcze coś się wydarzy do rozpoczęcia ligi, ale nie ma w tej chwili żadnego pewnika, który mógłbym przekazać kibicom – przyznaje Maciej Stolarczyk.

Zgrupowanie zakończy się w sobotę (2 lipca) meczem kontrolnym w Opalenicy z Hapoelem Beer Szewa. Potem Portowcy wrócą do Szczecina i zagrają z jeszcze jednym rywalem. 

Bilety.fm

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 6906

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...