Z okazji 75. rocznicy powstania Gryfa Kamień Pomorski piłkarze Pogoni odwiedzili ten klub i rozegrali mecz sparingowy. Pokazowy pojedynek cieszył się sporym zainteresowaniem miejscowych fanów, a Portowcy wygrali 11:0.

Czwartkowy mecz Pogoni Szczecin w Kamieniu Pomorskim należy traktować bardziej jako jednostkę treningową i formę promocji Dumy Pomorza w regionie. Gryf Kamień Pomorski to obecnie klub z ligi okręgowej i patrząc na skład jaki wystawiła Pogoń należało spodziewać się strzeleckich popisów.

W pierwszej połowie piłkarze Pogoni ośmiokrotnie trafiali do bramki gospodarzy. Po dwa gole strzelili Jean Carlos, Kamil Grosicki i Piotr Parzyszek. W pierwszej połowie po jednym golu dołożyli jeszcze Damian Dąbrowski i Sebastian Kowalczyk.

Po przerwie Pogoń cały czas prowadziła grę mimo wielu zmian w składzie, ale tak skuteczna jak przed przerwą już nie była. Do swojego dorobku dołożyła trzy gole za sprawą Michała Kucharczyka i Arona Stasiaka. Końcowy wynik meczu to 11:0 dla Dumy Pomorza.