Aktualności

  • Superbet ze specjalną akcją dla fanów Pogoni!

Partner naszego portalu, bukmacher Superbet, przygotował specjalną akcję dla czytelników PogonSportNet.pl. Każdy kibic Pogoni może otrzymać dodatkowe 20 zł bonusu na obstawianie. Akcja skierowana jest dla nowych graczy. 


Bonus przysługuje każdemu, kto zarejestruje się w Superbet, klikając w ten link i wpłaci przynajmniej 50 złotych. Wówczas oprócz nowego bonusu powitalnego bukmachera Cashback do 500 zł i 50 zł na start (o tej akcji możesz przeczytać więcej na stronie Superbet.pl), do konta gracza zostanie przypisane dodatkowe 20 zł bonusu (do 72 godzin). Bonus trzeba zaakceptować w ciągu 24 godzin.

Odbierz specjalny bonus 20 PLN dla kibiców Pogoni

Superbet oferuje zakłady online oraz w sieci punktów stacjonarnych. Szczególnie polecamy aplikację mobilną bukmachera, która wyróżnia się na rynku własną społecznością SuperSocial. Pozwala ona na dzielenie się kuponami ze znajomymi oraz rozmawianie o sporcie na czatach meczowych. Nasza redakcja również posiada swój profil w SuperSocial, a to znaczy, że możecie podejrzeć nasze typy i porozmawiać z nami o meczach Pogoni. Obserwujcie nas w SuperSocial!

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1358

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...