Aktualności

  • Trwa nabór do służby informacyjnej klubu

Pogoń Szczecin poszukuje osób w wieku 18-50 lat, które chciałyby współpracować z klubem podczas meczów rozgrywanych na stadionie im. Floriana Krygiera. Tworzymy zespół „Służby informacyjnej” i szukamy współpracowników.  


Głównym zadaniem przedstawicieli „Służby informacyjnej” w trakcie meczu jest przede wszystkim aktywna pomoc kibicom, którzy znajdują się na stadionie. W tym zakresie mieści się m.in. wskazanie właściwego miejsca na trybunach, pomoc w pokonaniu schodów i inne formy wsparcia np. kibiców-seniorów, czy fanów niepełnosprawnych. To także służenie informacją, w zakresie ważnych miejsc znajdujących się na obiekcie (np. toalety, depozyty, punkt medyczny, ale także bary, czy fanshopy). Szukamy osób komunikatywnych, życzliwych i aktywnych, które same dostrzegać będą kibiców, potrzebujących na stadionie wsparcia.  

Szukamy osób zainteresowanych stałą współpracą podczas meczów, które będą odbywały się w Szczecinie. Kandydaci będą musieli także przejść szkolenie ze „Stewardingu i służby informacyjnej”, po którym otrzymają specjalne uprawnienia „Ceryfikowanej służby informacyjnej”. Szkolenie trwa łącznie 40 godzin i – przy spełnieniu przez kandydata odpowiednich warunków – będzie w pełni sfinansowane przez klub.  

Oferujemy:

- Wynagrodzenie za mecz 100 złotych netto (czas pracy to około 5 godzin)
- Zatrudnienie na umowę zlecenie

Warunki dla kandydatów, chcących dołączyć do zespołu „Służby informacyjnej” oraz gotowych odbyć sfinansowane przez Pogoń Szczecin szkolnie ze „Stewardingu i służby informacyjnej”:

- Wiek: od 18 do 50 lat
- Minimalny okres współpracy, przy którym klub sfinansuje szkolenie: 1 rok (oczekiwana frekwencja na poziomie 75% domowych meczów w tym czasie)
- Udział w szkoleniu 7-dniowym szkoleniu, które rozpocznie się 25 marca (7 dni po 6 godzin, szkolenie w godzinach 16-22)

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o pobranie, wypełnienie oraz odesłanie w wersji elektronicznej (skan/zdjęcie dobrej jakości) kwestionariusza osobowego (KLIKNIJ TUTAJ!) na adres stewarding@pogonszczecin.pl. Dodatkowych informacji udziela kierownik bezpieczeństwa Dariusz Florczak (+48 535 810 999)

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 676

Trwa ładowanie komentarzy...