Aktualności

  • Typer PogonSportNet.pl po 3. kolejce

Za sobą  mamy już trzecią kolejkę naszego typera w którym gramy o najnowszą koszulkę meczową ufundowaną przez naszego partnera - babyontour.pl.


Po trzech kolejkach w naszej klasyfikacji mamy dokładnie 328 zarejestrowanych typerów! Wiadomo, jak to w Ekstraklasie, jednym idzie lepiej, a innym gorzej. Na czoło klasyfikacji wspiął się użytkownik LINK123, który zebrał na swoim koncie 29 oczek. Za jego plecami są pawelz894 i GT500, którzy mają o 3 punkty mniej.

Po trzeciej kolejce mamy w naszej zabawie pierwszych uczestników, którzu poprawnie wytypowali całą kolejkę! To radstef i... stadionowy spiker, Adam Wosik! Obstawili wszystkie mecze z "podpórkami" i dzięki temu na ich koncie znalazło się nie 8, a 12 punktów!

Cały czas warto dołączyć do naszej zabawy. Różnice punktowe nie są jeszcze tak duże, aby nie włączyć się do rywalizacji o koszulkę Dumy Pomorza.

Najlepszy typer, który do końca roku kalendarzowego zdobędzie najwięcej punktów otrzyma od nas domową koszulkę meczową! Fundatorem nagrody jest BabyOnTour.pl - specjalistyczny sklep z fotelikami samochodowymi, wózkami oraz akcesoriami dla niemowląt!

CZWARTĄ KOLEJKĘ TYPOWAĆ MOŻESZ TUTAJ!

STRONĘ INTERNETOWĄ NASZEGO PARTNERA ZNAJDZIESZ TUTAJ!

baby baby1 baby2

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 974

Trwa ładowanie komentarzy...