Aktualności

  • Wisła też zgadza się na obniżki

W obliczu ogarniającej świat oraz Polskę pandemii i związanych z nią finansowych turbulencji chcemy poinformować, iż jesteśmy gotowi na działania mające na celu uchronić nasz Klub przed utratą płynności - czytamy w oświadczeniu Wisły Kraków, która jako drugi klub po Śląsku poinformowała o oszczędnościach. Komunikat Wisły nie jest jednak tak jasny i przejrzysty jak ten Śląska. Pełna jego treść poniżej.


Wisła Kraków jest dla nas, tak samo jak dla setek tysięcy kibiców, czymś więcej niż tylko miejscem pracy. Pokazaliśmy to zaangażowaniem na boisku, podnosząc się wspólnie ze strefy spadkowej, pokażemy to również poza boiskiem, ponosząc solidarnie część kosztów ogarniającego nas kryzysu.

Zarówno drużyna, jak i sztab szkoleniowy wyrażają gotowość do uczestnictwa w programie oszczędnościowym w zakresie ustalonym z władzami Klubu i władzami polskiej piłki.

Jednocześnie apelujemy o przestrzeganie zasad walki z epidemią. Zostańmy w domu! Im bardziej zdyscyplinowani będziemy dzisiaj, tym szybciej zdusimy rozprzestrzenianie się wirusa i tym szybciej będziemy mogli wrócić na boiska.

Za drużynę i sztab szkoleniowy Wisły Kraków
Jakub Błaszczykowski, kapitan
Artur Skowronek, trener

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Wisła Kraków
Wyświetleń: 1643

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...