Aktualności

  • Wsparliście już nasz serwis kwotą 3000 złotych!

Jakiś miesiąc temu rozpoczęliśmy zbiórkę środków na bieżące wydatki związane z utrzymaniem serwisu i jego dalszy rozwój. W miesiąc przekazaliście nam 3000 złotych, które pozwoliło dokonać wszystkich niezbędnych opłat - za co niezmiernie wszystkim dziękujemy!


Zbiórka trwa jednak nadal i jeśli ktoś będzie chciał nas wesprzeć, będziemy ogromnie zobowiązani. Bieżące opłaty zostały zrealizowane i ten trudny okres związany z Koronawirusem udało nam się przejść suchą stopą. Wszystkie pozostałe środki które uda nam się zebrać, przeznaczymy na zakup dodatkowego sprzętu, aby tworzyć dla Was jeszcze lepsze i ciekawe materiały.

LINK DO ZRZUTKI --- LINK DO ZRZUTKI --- LINK DO ZRZUTKI

Jakie są to potrzeby? Z tych mniej kosztownych chcemy zakupić gimbal do kamery, aby materiały tworzone przy okazji meczów miały jeszcze lepszą jakość, a do tego statywy. Jeśli uda nam się zebrać jeszcze więcej środków, to z pewnością zakupimy też znacznie lepszej jakości kamerę.

LINK DO ZRZUTKI --- LINK DO ZRZUTKI --- LINK DO ZRZUTKI

Planów jest sporo, okres związany z pandemią Koronawirusa powoli dobiega końca. Wspólnie możemy cały czas budować najlepszy serwis kibicowski w Polsce. Bez Was nigdy by się to nie udało i bez Was nie uda się to w przyszłości. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

LINK DO ZRZUTKI --- LINK DO ZRZUTKI --- LINK DO ZRZUTKI

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 481

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...