Aktualności

Do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy pozostało już mniej niż trzy tygodnie. Pozycja wyjściowa Pogoni Szczecin sprawia, że emocje przed pierwszym meczem rosną z dnia na dzień.


Początek wiosennych rozgrywek będzie dla Pogoni bardzo ważny. Już na starcie Portowcy zmierzą się przecież z Rakowem, który po czternastu kolejkach ma dokładnie tyle samo punktów co zespół prowadzony przez Kostę Runjaica.

Po wiosennej inauguracji Portowcy wrócą do Szczecina na trzy mecze, które wcale nie będą mniej ważne i interesujące. Najpierw Portowcy podejmą Cracovię z którą w Szczecinie ostatnio gramy w kratkę. Po tej rywalizacji przyjdzie czas na dwumecz z Piastem Gliwice. Pierwszy pojedynek będzie rywalizacją w ramach Pucharu Polski, a drugi to mecz w PKO Ekstraklasie.

Drugi miesiąc 2021 roku zamkną dwa wyjazdowe pojedynki - z Wisłą Kraków i ze Śląskiem Wrocław. Na tych stadionach Portowcom również nigdy nie jest łatwo o zdobycz punktową.

Lutowe mecze będą o tyle ważne, że marzec i początek kwietnia to mecze z Lechem (D), Jagiellonią (W), Lechią (D) i Legią (W). Miejsc na potknięcia sporo, a jeśli Portowcy marzą o czołowych pozycjach w tabeli, to będą musieli regularnie punktować.

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1665

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...