Aktualności

Według bułgarskich mediów skrzydłowy Pogoni Szczecin Spas Delev może już podczas zimowego okienka transferowego odejść z Pogoni. 27-letnim reprezentantem Bułgarii mają być zainteresowane dwa kluby polskie i dwa rosyjskie - czytamy na stronie Kuriera Szczecińskiego.


Delev znakomicie i bardzo szybko zaaklimatyzował się w Pogoni. To było zaskoczenie, bo jego wcześniejsze próby w ligach zagranicznych były bardzo nieudane. W Pogoni trudny miał tylko początek, kiedy rozpoczynał mecze na ławce rezerwowych. Przełamanie przyszło podczas meczu z Zagłębiem w Lubinie, w którym nowy nabytek Pogoni po raz pierwszy zaprezentował wysokie umiejętności.

Dziś to absolutnie kluczowa postać w drużynie trenera Kazimierza Moskala. Jeżeli do klubu napłynie konkretna oferta, to ten absolutnie nie będzie na siłę zatrzymywał piłkarza. Warunek jest tylko jeden – odpowiednia kwota transferowa.

Skoro Pogoń latem tego roku sprzedała do Legii Warszawa Jakuba Czerwińskiego za 500 tys. euro, to należy zakładać, że Deleva wyceni na sumę o wiele wyższą. Portal transfermarkt.de wycenia bułgarskiego skrzydłowego na 900 tys euro i wydaje się, że za mniejszą kwotę Pogoń piłkarza nie sprzeda. Zawodnik ma podpisaną umowę z Pogonią do 30 czerwca 2019 roku.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 8299

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...