Aktualności

  • Zapowiedź: Zaczynamy finały w III lidze

Po krótkiej przerwie do gry wracają piłkarze drugiego zespołu Pogoni Szczecin. Podopieczni Pawła Ozgi rozegrają w środę pierwszy mecz rundy finałowej.


Ostatnia ligowa potyczka z Kotwicą Kołobrzeg i zwycięstwo 2:1, dało Portowcom miejsce w czołowej ósemce ligi. Przed młodymi zawodnikami Pogoni czternaście meczów z najlepszymi w lidze, a już na początek pojedynek z liderem - Radunią Stężyca.

Zespół ze Stężycy jest zdecydowanym faworytem do wygrania rozgrywek i awansu do II ligi. Jego bezpośredni rywale to Świt Szczecin i Polonia Środa Wielkopolska, ale klub ze Szczecina traci do lidera pięć oczek, a Polonia osiem. 

Najlepszym strzelcem klubu ze Stężycy jest Dawid Retlewski, który do tej pory trafiał 15 razy do siatki rywali. W kadrze tego klubu jest wielu znanych z poziomu centralnego piłkarzy. To między innymi Filip Burkhardt, Michał Czekaj, Wojciech Fadecki, Sebastian Murawski czy nawet były reprezentant Polski - Rafał Kosznik.

Portowcy do Stężycy udali się bez jednego z liderów swojego zespołu - Bartosza Ławy, który w pojedynku z Kotwicą Kołobrzeg obejrzał czwartą żółtą kartkę.

22. kolejka III ligi
Radunia Stężyca – Pogoń II Szczecin
Czas: środa, 13:00
Miejsce: Stężyca

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1139

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...