Aktualności

Michał Żyro otrzymał od Kosty Runjaica szansę na występ w meczu z Legią od pierwszej minuty. Dla niego był to wyjątkowy mecz, bo mógł zagrać z Legią na stadionie na którym się wychowywał.


W pierwszej połowie Michał Żyro miał doskonałą sytuację na podwyższenie wyniku na 0:2. Kozulj zagrał mu świetną prostopadłą piłkę i napastnik znalazł się w sytuacji sam na sam. Nie udało mu się jednak trafić do bramki, bo uderzył piłką prosto w Cierzniaka. Sytuacja boiskowa jakich wiele, jednak w przerwie meczu były Legionista udzielił niefortunnej wypowiedzi.

- Gdy widziałem że Jędrzejczyk został za moimi plecami, cała przeszłość moja Liegijna przed oczami mi przebiegła i może dlatego niestety wcelowałem w Radka Cierzniaka. Jeśli będę miał drugą taką sytuację po przerwie to zamienię ją na bramkę - powiedział Żyro w rozmowie w przerwie z Darią Kabałą-Malarz.

Trudno więc dziwić się złości kibiców na tę wypowiedź. Pogoń czeka na zwycięstwo w Warszawie od 36. lat i dziś zagrała bardzo dobre spotkanie. Żyro mógł powiedzieć wszystko, że się zestresował, zadrżała mu noga, ale wypowiedź o przeszłości w klubie z Łazienkowskiej, która mogła spowodować oddanie fatalnego strzału mocno nie spodobała się kibicom Dumy Pomorza.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7598

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...