Piłkarze Pogoni korzystając z przerwy na mecze reprezentacji zagrali mecz sparingowy. Rywalem Dumy Pomorza był zespół z czołówki pierwszej ligi - Chrobry Głogów. Portowcy wygrali 3:0 po trafieniach Rapy, Drygasa i Paczuka.

Spotkanie rozpoczęło się od sennych ataków zarówno pierwszych jak i drugich. W grze brakowało spokoju i dogrania do piłkarzy znajdujących się w dobrych okazjach. Na pierwszą bramkę przyszło nam czekać 21. minut. Nunes wykonywał rzut rożny, w zamieszaniu jeden z piłkarzy uderzył piłkę, a ona odbiła się od poprzeczki, leżący na murawie Rapa sięgnął ją i wpakował do bramki. Drugi gol padł w 32. minucie spotkania. Murawski posłał świetne zagranie w pole karne, gdzie wbiegał Drygas. Kamil uderzył z pierwszej piłki i nie dał szans bramkarzowi rywali. Po stronie Chrobrego warto odnotować jedną sytuację w której jeden z piłkarzy główkował będąc na wysokości słupka pięć metrów od bramki i instynktowną interwencją popisał się Bursztyn.

Druga część meczu mogła rozpocząć się od gola dla gości. W dobrej sytuacji znalazł się Bartosz Machaj, ale strzelił wysoko nad bramką. Po chwili odpoowiedzieć mogła Pogoń. Hołota dograłdobrą piłkę na wolne pole do Gyurcso, ale ten nie zdołał strzelić gola. Po kwadransie znów blisko byli goście. Pomógł im... wiatr. Piłkę rożnego bił Mateusz Machaj, a ona zatrzymała się na poprzeczce bramki Bursztyna. Obramowanie bramki pomogło też w okolicy 68. minuty spotkania. Wtedy Szczepaniak trafił w słupek. Po chwili Borcecki uderzył w poprzeczkę. Ostatniego gola zobaczyliśmy tuż przed końcem. Świetnie z piłką na szybkości zabrał się Zwoliński i dograł na czystą pozycję do Paczuka, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce.

Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 3:0 (2:0)