• U-18: Występ Pedy i Marczuka z Gruzją

Reprezentacja Polski do lat 18 w swoim pierwszym meczu rozgrywanego w Rydze Pucharu Federacji LFF wygrała z Gruzją 1-0 (0-0). Całą drugą połowę w kadrze narodowej rozegrał Krysian Peda, a trzy minuty przed końcem na boisku pojawił się Paweł Marczuk. Jutro o godz. 14:00 podopieczni Rafała Janasa zagrają z gospodarzami - Łotwą.

Polska 1-0 Gruzja
Szymon Walczak 73 (k)

Polska: 1. Adam Makuchowski - 2. Bartosz Skowron, 5. Szymon Walczak, 20. Filip Kendzia, 6. Piotr Kwaśniewski - 13. Karol Żmijewski (87, 3. Paweł Marczuk), 8. Adrian Purzycki, 10. Filip Jagiełło, 17. Karol Świderski (59, 19. Arkadiusz Gajewski), 14. Mateusz Piechowiak (46, 11. Krystian Peda) - 9. Eryk Sobków (73, 4. Michał Borecki).

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: 90minut.pl