Aktualności

  • Piast zagra o zwycięstwo, ale boi się Robaka

W piątek w Gliwicach odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa. Trener gospodarzy, Angel Perez Garcia zapewnia, że dla jego piłkarzy liczy się tylko to, aby ligę zakończyć zwycięstwem.


- Mamy kolejną okazje żeby zdobyć trzy punkty. Gramy u siebie z dobrą drużyną i o zwycięstwo będzie trudno, ale moi zawodnicy wyjdą z całkowitą koncentracją i zawalczą o całą pule - przekonywał trener.

Trener gospodarzy poniedziałkowego meczu liczy, że do pełni zdrowia nie dojdzie Marcin Robak. To właśnie on miałby stanowić największe zagrożenie.

- Mam nadzieję, że Robak nie będzie grał, bo jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem. Po za nim musimy obawiać się Murayamy i kilku innych zawodników. Z naszej strony zrobimy wszystko, by ich zatrzymać - mówił Perez Garcia.

Perez Garcia odniósł się również do sinusoidalnej formy Pogoni.

- Początek mieli dobry później było już trochę gorzej. Teraz zmienił się trener i znów odnoszą dobre wyniki. Zdarzają się im różne mecze, ale nasza liga ma to do siebie, że jest nieregularna i każdy może tutaj wygrać z każdym - komplementował przeciwnika Perez Garcia.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Piast Gliwice
Wyświetleń: 530

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...