Kolejorz w szczęśliwych i dramatycznych okolicznościach zremisował z Pogonią w Szczecinie 1:1. Trener Kocian nie mógł być szczęśliwy z takiego przebiegu końcówki spotkania. Poniżej pomeczowe wypowiedzi trenerów.

Maciej Skorża (trener Lecha Poznań): Mecz rozegrany w bardzo trudnych warunkach. Te nasze boiska potrzebują jeszcze czasu aby grać lepsze widowiska. Mecz ułożony szybką bramką. To my mieliśmy pierwszą okazję i inaczej mogło to wyglądać ale straciliśmy bramkę i robiliśmy co mogliśmy. Świetnie bronił Janukiewicz, mocno pomógł swojej drużynie. Pogoń grała bardzo umiejętnie i stwarzała sytuacje. My staraliśmy się wyrównać i jak najwięcej operować piłką, mimo, że nie było to dziś łatwe. Druga połowa mnie rozczarowała. Po 55 minucie trochę chyba straciliśmy wiary. Moment stagnacji i dobrej gry w przodzie i nie stwarzaliśmy sytuacji. Dopiero w końcówce coś drgnęło. Do tej pory to my traciliśmy gole w doliczonym czasie, dziś się to odwróciło. Na plus to, że graliśmy do końca i, że byliśmy stroną dominującą. Musimy być bardziej uważni przy stałych fragmentach gry. Musimy myśleć już o kolejnych meczach.

Jan Kocian (trener Pogoni Szczecin): Myślę, że cały mecz graliśmy bardzo mądrze. W tej ostatniej sytuacji już tak nie graliśmy. Mieliśmy utrzymywac piłkę, mieliśmy rzut rożny i taka kontra nie może się zdarzyć. Tracimy dwa punkty, które powinniśmy dziś dopisać. Graliśmy dobrze w defensywie, często ratował nas Radek. Nunes i Frączczak zeszli z powodu kontuzji i te zmiany były wymuszone. Musieliśmy reagować. Chłopacy zagrali dobry mecz... Szkoda tego...

KLIKAJĄC W REKLAMĘ PONIŻEJ WSPIERASZ ROZWÓJ SERWISU!