Po meczu piłkarze Pogoni odczuwali spory niedosyt, zwłaszcza po sytuacji, którą kilka chwil przed końcem miał Hernani. Zgodnie uważają, że mecz byłdobry i mógł podobać się kibicom, a szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylić mogły oba zespoły.

Radosław Janukiewicz: Zostałem trafiony w twarz, kość cała i chyba wszystko dobrze jest dobrze. Mecz nierówny, grany fazami. Raz my lepiej, raz Wisła, raz kopanina. Myślę, że mieliśmy piłkę meczową w sytuacji Hernaniego. Trudno, nie cieszymy się z jednego punktu ale można go już dopisać.

Marcin Robak: Przed zdobyciem gola miałem jeszcze kilka sytuacji w polu karnym. Oddałem kilka strzałów, ale niecelnych. Cieszę się, że mimo straty gola udało nam się wrócić do gry. W tym meczu Wisła miała swoje okazje, a my swoje. Można było jednak pokusić się o zwycięstwo. W meczu z Lechem uciekły nam dwa punkty. Byliśmy bardzo blisko kompletu oczek. Dzisiaj przyjechaliśmy ze świadomością, jak trudne spotkanie nas tu czeka. Wiemy, co stało się w tamtym sezonie, kiedy przegraliśmy 0:5. Wisła była dodatkowo podrażniona ostatnią przegraną w Gdańsku. Mimo wszystko przyjechaliśmy po swoje, czyli po 3 punkty. Zakończyło się remisem. Można teraz zastanawiać się, czy to zasłużony wynik, ale moim zdaniem wyglądaliśmy lepiej pod względem piłkarskim niż w meczu z Lechem.

Adam Frączczak: Praktycznie to tylko wczoraj zaliczyłem rozruch i to też nie na 100%. Czułem, że chcę zagrać i zrobiłem to na własną odpowiedzialność. Nie było źle w czasie meczu. Graliśmy zrywami. Mieliśmy lepsze fragmenty i gorsze w tym spotkaniu. Weszliśmy dobrze w mecz, potem oni zdobyli gola i nas przycisnęli. Dobrze, że trafiliśmy przed przerwą. To nas podbudowało. W II połowie mecz był bardziej otwarty. Wisła mogła strzelić i my mogliśmy strzelić. Wynik jest chyba sprawiedliwy. Mimo wszystko jest niedosyt, bo mieliśmy lepsze okazje.

Rafał Murawski: Cieżko ocenić mecz na gorąco, ale myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie. Były momenty bardzo dobre i trochę gorsze. Wisła chciała dzisiaj bardzo wygrać dlatego nas zepchneła. Sytuacje miały obie drużyny i myślę, że mecz był niezły. Wisła i my mieliśmy dobre ytuacje. Jest niedosyt gdy ma się sytuację w 90. minucie. Szkoda. Po meczu podziękowaliśmy naszym kibicom. Fajnie, gdy jeżdżą za nami po całym kraju.

Żródło: Pogoń Szczecin SA/canal+