Aktualności

Pogoń Szczecin w ciągu najbliższych godzin lub dni powinna poinformować o zakontraktowaniu 27-letniego Jakuba Bartkowskiego. To najprawdopodobniej oznacza złe wiadomości dla Davida Niepsuja.


Jeśli Bartkowski faktycznie dołączy do zespołu Kosty Runjaica, będzie trzecim zawodnikiem do gry na prawej stronie obrony. Taka sama sytuacja miała miejsce na początku sezonu i wtedy klub zrezygnował z usług Cornela Rapy, który miał wysoki kontrakt. Tym razem jednak nie o wysokość uposażenia chodzi.

David Niepsuj dołączył do Pogoni przed sezonem 2016/2017. Od tamtej pory Pogoń Szczecin rozegrała w Lotto Ekstraklasie 94 spotkania. Niepsuj zagrał jedynie w połowie z nich, a znaczna większość pauz spowodowana była problemami zdrowotnymi. Teraz piłkarz ponownie jest kontuzjowany i gotowy do gry będzie na przełomie marca i kwietnia. Drużyna do tego czasu zdąży rozegrać kolejnych osiem lub dziewięć spotkań. Dostępność piłkarza dla drużyny spadnie znacznie poniżej 50% w trakcie pobytu w Pogoni.

To zdecydowanie za dużo i wszystko wskazuje na to, że umowa z zawodnikiem nie zostanie przedłużona. Jego obecny kontrakt wygasa z końcem sezonu.

 

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6901

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...