• Czwarty mecz bez zwycięstwa. Tylko remis z Górnikiem

Podopieczni Kazimierza Moskala zadomowili się w dolnej części tabeli. Niestety, domowy mecz z Górnikiem Łęczna zakończył się remisem 1:1. Bramkę dającą punkt zdobył Rafał Murawski.

Pogoń pierwszy strzał na bramkę gości oddała w piątej minucie meczu. Murawski zdecydował się na uderzenie wolejem z dwudziestu metrów i nieznacznie chybił. Blisko gola było 10 minut później. Nunes dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Fojuta, ten obił jeszcze jednego z rywali i podbita piłka prawie zaskoczyła Prusaka. Uratował go słupek. Po 30 minutach szansy doczekał się Frączczak, który zdecydował się na strzał głową po dośrodkowaniu Murawskiego. Futbolówka nieznacznie przeszła jednak obok bramki. Niestety, sytuacje te zemściły się na sekundy przed przerwą. Najpierw z dystansu uderzył Bonin a z jego strzałem problemy miał Henger. Do piłki dopadł Śpiączka i na raty umieścił piłkę w bramce.

Po przerwie Pogoni szybko udało się odpowiedzieć. Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Rafał Murawski. Piłkę delikatnie podbił jeden z obrońców i to kompletnie zmyliło Sergiusza Prusaka. W kolejnych minutach oba zespoły miały swoje szanse. Najlepszą miał Gyurcso w 70. minucie meczu, gdy znalazł się w sytuacji sam na sam, ale górą był Prusak. Gyurcso kolejną piłkę meczową miał dziewięć minut później. Frączczak przepuścił piłkę a węgier znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak próba przerzucenia piłki nad bramkarzem przeszła też obok słupka. Kolejne minuty i sytuacje nie przyniosły rozstrzygnięcia i drużyny podzieliły się punktami.

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 1:1 (0:1)
0:1 Bartosz Śpiączka 45'
1:1 Rafał Murawski 50'

Pogoń Szczecin: 12. Adrian Henger – 2. Cornel Rapa, 3. Jarosław Fojut, 21. Sebastian Rudol, 77. Ricardo Nunes – 11. Spas Delev (71' 93. Łukasz Zwoliński), 23. Mateusz Matras, 6. Rafał Murawski, 14. Kamil Drygas (82' 10. Dawid Kort), 7. Adam Gyurcso – 9. Adam Frączczak.

Górnik Łęczna: 79. Sergiusz Prusak - 3. Aleksander Komor, 23. Maciej Szmatiuk, 4. Gerson, 2. Leandro - 15. Grzegorz Bonin (86' 9. Piotr Grzelczak), 77. Krzysztof Danielewicz, 25. Szymon Drewniak, 10. Javi Hernandez (53' 11. Slaven Jurisa), 8. Grzegorz Piesio - 18. Bartosz Śpiączka (78' 45. Przemysław Pitry).