• III liga: Wygrana rezerw w Koszalinie

Piłkarze rezerw Pogoni Szczecin odnieśli trzecie zwycięstwo w czwartym meczu w sezonie 2019/2020. Tym razem podopieczni Pawła Cretti pokonali w Koszalinie tamtejszy Bałtyk 2:1.

Tym razem trener Cretti nie mógł skorzystać z kilku piłkarzy, którzy pojechali z pierwszym zespołem do Kielc. Zabrakło Wędrychowskiego czy Smolińskiego, oraz w porównaniu z czwartkowym meczem piłkarzy pierwszego zespołu potrzebujących ogrania, takich jak Bursztyn, Łasicki czy Matynia.

Na przerwę Portowcy schodzili prowadząc 1:0 po samobójczym trafieniu Szymona Waleńskiego, byłego piłkarza grup młodzieżowych Dumy Pomorza. Drugie trafienie Portowcy zanotowali na 10 minut przed końcem meczu, a jego autorem był Adrian Benedyczak. Rywale odpowiedzieli jedną bramką zdobytą tuż przed końcem spotkania.

Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1:2 (0:1)
0:1 Waleński (s.) 12'
0:2 Benedyczak 79' (k.)
1:2 Włodarczyk 88' (k.)

Pogoń II Szczecin: Grobelny - Szcześniak (57' Kalenik), Graczyk, Kuzko, Pach - Cichoń, Pawłowski (87' Stolarczyk), Hołota, Kozłowski, Starzycki (75' Radziński) - Benedyczak