Aktualności

  • Lechia na kolanach! Duma Pomorza jest tylko jedna!

"Granatowo-Bordowy walec" - taki tytuł powinien nosić film o sobotnim meczu z Lechią. Zespół Kosty Runjaica grał świetnie i odniósł efektowne zwycięstwo!


W tym miejsciu powinna pojawić się obszerna relacja z opisem akcji i boiskowych wydarzeń. Pzepraszamy, ale tym razem tak nie będzie. W sobotę od gry Portowców nie dało się oderwać wzroku i chciałoby się, aby tak było co tydzień. Na przerwę Portowcy schodzili prowadząc 2:1 po golach Dąbrowskiego z karnego i Zahovicia po podaniu Grosickiego. Jedyne trafienie dla rywali zanotował wychowanek Pogoni - Łukasz Zwoliński, który nie okazywał radości po pokonaniu Stipicy.

Po przerwie dominacja Pogoni była jeszcze większa i bezdyskusyjna, a jej akcje napędzał Kamil Grosicki. Trafienia zaliczyli Zahović, Kowalczyk i Kucharczyk, który na boisku pojawił się zaledwie kilka sekund przed wykończeniem fenomenalnego dogrania Grosickiego.

DUMA POMORZA JEST TYLKO JEDNA!

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 5:1 (2:1)
1:0 Dąbrowski 8' (k.)
1:1 Zwoliński 27'
2:1 Zahović 36'
3:1 Zahović 51'
4:1 Kowalczyk 55'
5:1 Kucharczyk 70'

Pogoń Szczecin: Stipica – Bartkowski, Triantafyllopoulos (69. Kucharczyk), Zech, Mata – D. Dąbrowski – Silva (69. Malec), Kozłowski (77. Parzyszek), Kowalczyk, Kurzawa (22. Grosicki) – Zahović (77. Żurawski).

Lechia Gdańsk: Kuciak – Żukowski (73. Kopacz), Nalepa, Maloča, Pietrzak (69. Diabaté) – Makowski, Kryeziu (58. Kubicki) – Terrazzino, F. Paixao (46. Durmus), Conrado – Zwoliński (73. Sezonienko).

 

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 7055
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...