Aktualności

  • Moskal: W Szczecinie powalczymy o komplet punktów

Trener Kazimierz Moskal spotkał się w czwartek w Łodzi z lokalnymi dziennikarzami na konferencji prasowej poświęconej meczowi z Pogonią.


- Przed nami ciężki mecz. Jeśli ktoś skazuje nas na spadek z ekstraklasy po siedmiu kolejkach to uważam, że robi to za wcześnie. Na pewno w Szczecinie powalczymy o komplet punktów – powiedział podczas przedmeczowej konferencji prasowej trener Kazimierz Moskal i zapewnił, że w trakcie przerwy w rozgrywkach jego zespół wykonał plan treningowy zgodnie z planem.

Szkoleniowiec klubu z Łodzi nie wyklucza, że dokona w swoim składzie roszad.

- Tak jest przecież przed każdym spotkaniem, ale na pewno nie będzie rewolucji – zapewnił Kazimierz Moskal i zadeklarował, że wbrew sugestii ekspertów i dziennikarzy nie zamierza zmieniać stylu gry. - Będziemy chcieli grać swoje. Naszym problem jest brak skuteczności i indywidualne błędy w defensywie. Oczywiście w trakcie spotkania będą różne fazy i na pewno pojawią się momenty, gdy nasz zespół nieco się cofnie, ale najważniejsze abyśmy nie rezygnowali z tego, co lubimy grać, a przy okazji potrafili się skupić na defensywie. Do Szczecina nie pojedzie Łukasz Sekulski, który nabawił się urazu.

Moskal w trakcie konferencji pytany był o to, czy największym zagrożeniem ze strony Portowców będzie Adam Buksa.

- Zawodnik z dużym potencjałem – ocenił napastnika „Portowców” Kazimierz Moskal. - Potrafi utrzymać się przy piłce, potrafi dryblować, a do tego świetnie gra głową – przyznał szkoleniowiec, choć i zdradził, że nie zamierza zastosować względem niego środka zapobiegawczego w postaci staroświeckiego „plastra”.

Bilety.fm

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Express Ilustrowany
Wyświetleń: 3548

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...