Aktualności

Z początkiem marca funkcję Dyrektora Klubu objął Łukasz Machiński. W Pogoni kierował będzie pionem, który odpowiada m.in. za organizację imprez masowych czy utrzymanie sprawności technicznej klubowej infrastruktury.


W Pogoni Szczecin pion Dyrektora Klubu odpowiedzialny jest za organizację imprez masowych oraz niemasowych (mecze Lotto Ekstraklasy, III ligi oraz zespołów juniorskich), dbałość o infrastrukturę, w której skład wchodzą budynki: administracyjny, VIP (z salą konferencyjną, Fanshopem i strefami biznesowymi) oraz szatnie, a także nadzór nad jakością murawy na wszystkich boiskach stadionu miejskiego, czy organizację pracy personelu techniczno-administracyjnego. Pion będzie realizował również wiele zadań przy powstającym nowym stadionie oraz Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży.  

Nowy dyrektor jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Dotychczas jego kariera zawodowa związana była w dużym stopniu z sektorem bankowym. Jednak, co najważniejsze, jest wychowankiem Pogoni Szczecin, a swoją dorosłą przygodę z futbolem zakończył w rozgrywkach niższego szczebla.

- Praca w Pogoni jest dla mnie dużym wyzwaniem i zaszczytem – mówi Łukasz Machiński. – Bardzo ważnym zadaniem dla nas wszystkich jest budowa nowego stadionu, która otwiera przed klubem i samym Szczecinem nowe możliwości, co wymaga wytężonej pracy i odpowiedniego przygotowania. Nie możemy zmarnować choćby procenta potencjału, który da nam wszystkim nowoczesny obiekt. Dla mnie, jako szczecinianina, jest to też powód do dumy, że będę mógł wesprzeć swoją wiedzą i pracą klub, którego jestem wychowankiem i któremu od zawsze kibicowałem.

Po ostatnich zmianach zastępcą Dyrektora Klubu ds. bezpieczeństwa został Konrad Szczawiński.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 6721

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...