Pogoń Szczecin przegrała z Koroną Kielce 0:1.

Pierwsza połowa do zapomnienia. Korona nastawiła się na obronę własnej bramki i w zasadzie nawet nie myślała o tym, by opuszczać własną połowę. Mimo większego posiadania piłki Portowcy nie byli w stanie poważnie zagrozić drużynie z Kielc. Pokonać bramkarza gości próbowali Hostikka, Manias i Spiridonovic, ale o klarownej sytuacji do wyjścia na prowadzenie nie było mowy. Korona zdołała wyprowadzić jeden kontratak, ale  również w tym przypadku nie możemy mówić o większym zagrożeniu.  Najistotniejszye była jednak czerwona kartka dla zawodnika Korony, Gniatica za faul na Maniasie.

Początek drugiej połowy, pierwsza akcja Korony i.. goście na prowadzeniu. Fatalnie w środku pola zachował się Podstawski, który wystawił piłkę jednemu z zawodników gości, a ten przed sobą miał już tyko Kostasa oraz Stipice. Obrońca Pogoni również zachował się koszmarnie, dał ograć się w dziecinnie prosty i pozwolił na oddanie strzału, którego nie był w stanie zatrzymać golkiper Pogoni.  Do końca spotkania Portowcy próbowali odwrócić losy rywalizacji, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0:1 (0:0)
0:1 - Pucko 50'

Pogoń Szczecin: 1. Dante Stipica, 15. Hubert Matynia, 55. Igor Łasicki, 13. Konstantinos Triantafyllopoulos, 22. David Stec, 28. Tomas Podstawski (Wedrychowski 52')29. Marcin Listkowski, 27. Sebastian Kowalczyk, 10. Srdan Spiridonović, 16. Santeri Hostikka (Frączczak 61') 7. Michalis Manias

Korona Kielce: 88. Marek Kozioł, 25. Grzegorz Szymusik, 4. Themistoklis Tzimpoulos, 5. Adnan Kovacević, 31. Nemanja Miletić, 39. Erik Pacinda (Jukic 90'), 14. Jakub Żubrowski, 6. Ognjen Gnjatić, 19. Andreas Lioi (Radin 46'), 11. Michael Gardawski, 27. Matej Pućko

Autor: Marcel Kozłowski