Pogoń Szczecin wygrała sparing przeciwko Vitesse Arnhem (2:1). Bramki dla Dumy Pomorza zdobywali Adam Buksa oraz Adam Frączczak.

Lepiej spotkanie rozpoczęło Vitesse, które już w 8. minucie wyszło na prowadzenie. W polu karnym Portowców do piłki dopadł jeden z zawodników Vitesse Arnhem i nie dał najmniejszych szans na interwencje bramkarzowi Dumy Pomorza. Podopieczni Kosty Runjaica nie prezentowali się tak dobrze, jak w poprzednich sparingach, a mimo to jeszcze przed zakończeniem pierwszej części spotkania zdołali wyrównać wynik rywalizacji. Doskonałe dośrodkowanie Ricardo Nunesa wykorzystał Adam Buksa. Szansę na wyprowadzenie swojej drużyny na prowadzenie miał Kamil Drygas, który zebrał jedną z piłek przed polem karnym Vitesse, ale piłka po jego uderzeniu ostatecznie poszybowała nad bramką.

Druga połowa znacznie lepsza w wykonaniu Pogoni. Przez znakomitą większość czasu mieliśmy okazję oglądać wyrównane spotkanie. W 65. minucie Portowcy mieli rzut wolny, na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Kozulj, ale strzał pomocnika Pogoni powędrował obok bramki. Dziesięć minut później w polu karnym faulowany był Kacper Kozłowski. Sędzie nie miał żadnych wątpliwości i wskazał na rzut karny. Piłkę na wapnie ustawił Adam Frączczak i pewnie pokonał bramkarza Vitesse.Zawodnicy Vitesse próbowali jeszcze zagrozić bramce, strzeżonej przej Dantego Stipice, ale bezskutecznie.

Pogoń Szczecin - Vitesse Arnhem 2:1 (1:1)