Pogoń Szczecin zremisowała ze Śląskiem Wrocław (1:1). Poniżej pomeczowe opinie trenerów.

Kosta Runjaic: Myślę, że było to dobre spotkanie i widać było, że obie drużyny chciały wygrać. Po szybkiej stracie bramki, wróciliśmy szybko do gry i zagraliśmy dobrą, pierwszą połowę. : W drugiej połowie oba zespoły straciły sporo sił, ale muszę pochwalić Pogoń i Śląsk. Dobrze zareagowaliśmy po spotkaniu z Wisłą Płock. Punkt nam się jak najbardziej należał i życzę Śląskowi wszystkiego najlepszego.
Nie jest dla mnie niespodzianką, że Adam zdobył taką bramkę. Na treningach też takie strzela. Ostatnio nie miał szczęścia, ale w każdym spotkaniu daje z siebie wszystko, pomaga drużynie.

Vitezslav Lavicka: Warunki były ciężkie, ale ten mecz miał bardzo dobrą atmosferę. Było 25 tysięcy kibiców. Były ciężkie warunki, ale obie drużyny grały dobrze. Widzieliśmy piękne gole. My zrobiliśmy bardzo dobrą akcję skrzydłem. Nie jesteśmy zadowoleni jak zareagowaliśmy potem. Była nieuznana bramka i po minucie bardzo piękny gol Buksy. Duży szacunek dla niego. Przemek Płacheta nie grał, bo na piątkowym treningu naciągnął mięsień dwugłowy. Czuł się niekomfortowo, wczoraj sprawdzaliśmy jak się czuje i dzisiaj podjęliśmy decyzję, że nie zagra. W konsekwencji miejsce stracił Stiglec, bo musiał zagrać Hołownia jako młodzieżowiec. Dzisiaj nie patrzyłbym w nasze statystyki. Erik Exposito przychodził jako młody napastnik z potencjałem, ale oczekujemy od niego więcej. Oczekujemy jakości w polu karnym i dzisiaj miał taką sytuację, że mógł strzelać, a próbował dryblować i ostatecznie stracił piłkę. Brakuje mu pewności siebie.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA