Pogoń uległa Legii na własnym stadionie 0:2. To druga porażka Pogoni w drugim meczu w grupie mistrzowskiej. Legia natomiast nie straciła dystansu do zespołów walczących o mistrzostwo. Poniżej pomeczowe komentarze trenerów.

Jacek Magiera (trener Legii Warszawa): Uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Zagraliśmy dojrzale. Mieliśmy kilka sytuacji po których wcześniej mogliśmy strzelić gola. W przerwue uczulaliśmy zawodników, aby było więcej spokoju i gry piłką. Mieli myśleć, że to aż 45 minut na strzelenie goli. Cieszymy się ze zwycięstwa. Jest nam potrzebne. Kosztowało nas wiele wysiłku, ale teraz łatwych meczów już nie ma. Jedziemy do Warszawy i regenerujemy się.

Kazimierz Moskal (trener Pogoni Szczecin): W pierwszej połowie graliśmy dobrze. NIe wykorzystaliśmy swoich sytuacji. W drugiej połowie weszliśmy w nią źle. Ofoe przebił się przez kilku zawodników i padł gol. Mecz zakończyłsię po drugim golu. Było ciężko z takim rywalem jak Legia coś zdziałać. Nie mogliśmy się otrząsnąć. Mieliśmy jakieś akcje w końcówce, ale mecz zakończył się po drugiej bramce.