Pogoń Szczecin pokonała na własym stadionie Lecha Poznań 3:0 i nie pozostawiła przez pełne 90 minut rywalom złudzeń kto w tym meczu jest zdecydowanie lepszy. Poniżej pomeczowe opinie trenerów.

Ivan Djurdjević: Przegrywamy 3:0. Bardzo dla nas bolesna porażka, tym bardziej gdy jedzie za nami tyle ludzi. Dobrze zaczęliśmy, ale nie wykorzystaliśmy sytuacji. Graliśmy pod wiatr, mieliśmy problem z wybijaniem piłki. Pogoń z czasem grała lepiej i rosła. Gol na 1:0 piękna. Uderzył lewą, słabszą nogą. Później znowu stały fragment gry i 2:0. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka argumentów i na tym skończyła się nasza gra, bo w drugiej nie było jej wcale.

Kosta Runjaic: Wszyscy widzieliśmy bardzo ładny mecz. Przez 90 minut graliśmy lepiej. Wszystko zrealizowaliśmy, to co sobie zaplanowaliśmy. W pierwszej połowie Lech miał dwie sytuacje, które wyjaśnił Matynia. Mieliśmy trochę szczęścia. Zasłużone zwycięstwo. Zagraliśmy lepiej, z radością i przyjemnością. Mam nadzieję, że kibice będą się z tego cieszyć. Jesteśmy szczęśliwi. Trener i cała drużyna. Nikt chyba nie ucierpiał i to też ważne. Mieliśmy dwa mecze z rzędu gdy zagraliśmy tym samym składem. Pierwszy raz w tym sezonie. Zespół mocno pracował i teraz ma swój czas radości.