- Myślę, że to było zasłużone zwycięstwo i jego rozmiary też są zasłużone - powiedział po meczu ze Stalą trener Kosta Runjaic.

Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: Myślę, że to było zasłużone zwycięstwo i jego rozmiary też są zasłużone. W pierwszej połowie byliśmy ambitni, graliśmy do przodu, ale jak to w piłce bywa, jedna akcja i jest 0:1. W przerwie byliśmy spokojni. Wiedzieliśmy, że możemy odwrócić losy meczu. Bramki padły w odpowiednim momencie. Mieliśmy wiele energii. Zawodnicy do końca meczu bardzo ambitnie grali. Na pewno dziś dobrze wszystko się zgrało, choć rywale mieli okazje na 3:2. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Adam Majewski, trener Stali Mielec: Z przebiegu całego spotkania Pogoń była zespołem lepszym. Wiedzieliśmy, że nie możemy tu przyjechać, żeby prowadzić otwartą grę. Postawiliśmy na zorganizowaną defensywę. W pierwszej połowie popisaliśmy stuprocentową skutecznością, bo w odpowiednim momencie zdobyliśmy gola i prowadzenie utrzymaliśmy do przerwy. No cóż, straciliśmy 4 bramki po stałych fragmentach gry. W tym sezonie jeszcze nie straciliśmy bramki w ten sposób. Ręka przypadkowa i gol uskrzydlił Pogoń. Generalnie im później tym gorzej, ale mieliśmy swoje okazje w drugiej połowie i można było pokusić się o jedną czy dwie bramki. Natomiast Pogoń później już kontrolowała mecz i wygrała ten mecz zasłużenie.