Aktualności

Patrząc w tabelę widzimy, że niedzielny pojedynek Lecha Poznań z Pogonią Szczecin będzie rywalizacją drużyn z miejsc 2 i 15.


W takim przypadku nie trudno wskazać zdecydowanego faworyta, który dodatkowo zagra na własnym stadionie. Jeśli spojrzymy jednak na formę zespołów w ostatnich pięciu kolejkach, to okaże się, że czeka nas hit kolejki.

Lech Poznań w ostatnich pięciu spotkaniach nie poniósł żadnej porażki. Wygrał jednak tylko dwa spotkania, co i tak nie zadowala wymagających kibiców w Poznaniu. Jeśli utworzylibyśmy małą tabelkę dotyczącą tylko pięciu ostatnich kolejek, pokazującą ostatnią formę zespołów, to Lech plasowałby się na piątej pozycji z dziewięcioma punktami.

Pogoń w tej samej tabelce znajduje się obecnie... na miejscu drugim. Może ją jeszcze wyprzedzić Jagiellonia, jeśli wygra swój poniedziałkowy mecz z Piastem w Gliwicach.

Portowcy w ostatnich pięciu kolejkach zdobyli 10 punktów i sami dali sobie szanse na utrzymanie w Lotto Ekstraklasie. Dziś żaden z ekspertów nie widzi w zespole Dumy Pomorza kandydata do spadku.

W Poznaniu czeka nas bardzo ciekawy mecz. Lech w tym sezonie jeszcze nie przegrał, jednak musi być gotowy na rywalizację z zespołem, którego forma znacznie poszybowała w górę i jest w stanie nawiązać walkę z innymi zespołami. Tym zespołem jest właśnie Pogoń Kosty Runjaica.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4469

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...