Aktualności

  • "Przegląd Sportowy": Portowcy liczą straty

Cztery kontuzje, z czego dwie poważne – to negatywny bilans pierwszych czterech występów - czytamy w Przeglądzie Sportowym.


Pogoń świetnie zaczęła sezon, jest wiceliderem ekstraklasy, ale mimo wszystko pech nie opuszcza Portowców. W ciągu czterech kolejek czterech zawodników odniosło kontuzje, z czego dwóch bardzo poważne.

Najpierw uraz kolana odnowił się na treningu Mariuszowi Malcowi, następnie w starciu z Arką (2:0) więzadła krzyżowe zerwał Kamil Drygas. Obaj będą pauzować kilka miesięcy. W rywalizacji z ekipą z Gdyni kostkę uszkodził Adam Frączczak i stracił kolejne dwa spotkania ligowe, a w ostatnim meczu z Wisłą Kraków (1:0) do rekonwalescentów dołączył Iker Guarrotxena. Bask zderzył się głową ze stoperem Białej Gwiazdy Rafałem Janickim, prosto ze stadionu pojechał do szpitala, gdzie w niedzielę przeszedł zabieg nastawienia łuku kości jarzmowej. Dzięki specjalistycznej masce w ciągu tygodniu ma wznowić zajęcia na boisku. W najbliższym czasie ćwiczenia powinien także wznowić Frączczak.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Autor: Przegląd Sportowy
Żródło: własne
Wyświetleń: 7198

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...